سبد خرید خالی است

تولیدات ما نماد خودباوری ایرانی است

بازدید: 1521

  شرکت مدیا طب تجهیز از سال 1389 فعالیت جدید خود را حوزه تولید و توزیع محصولات و تجهیزات پزشکی آغاز نموده
از مهم‌ترین رویدادهای اخیر شرکت مدیا طب تجهیز، ورود به عرصه تولید کیسه‌های یکبار مصرف کنترل عفونت با قابلیت سفارشی سازی بر مبنای حجم، سایز و رنگ است که ویژگیهای منحصر بفرد و اختصاصی دارد.
مدیر غرفه این شرکت در گفتگو با ماهنامه افزود: اگرچه تعداد شرکت‌های وارد کننده این محصول طی چند سال اخیر به تعداد قابل توجهی افزایش یافته و شرکت‌ها نیز در خصوص تولید آن تلاش‌های فراوان و علمی کرده‌اند و تا مراحلی نیز پیشرو بوده‌اند با این حال نهایی سازی محصول با قابلیت عرضه در بازار، صرفاً در محصولات شرکت و با برند MEDIATEB صورت پذیرفته و تیم آوا طب سپاهان، ضمن احترام به تمامی تلاشگران این حوزه، اذعان دارد که اولین تولید کننده محصول بومی در داخل کشور است.
شرکت مدیا طب تجهیز در رابطه با دست‌یابی به تکنولوژی تولید این محصول، حدود سه سال فعالیت علمی همراه با کسب تجربه و استفاده از دانش متخصصان امر بویژه متولیان امر در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی توانست به دانش تولید محصول دست یابد که در نوع خود افتخاری برای ایران است.
تولید کیسه‌های یکبار مصرف ساکشن، گامی موثر و نوید بخش در پیشگیری و انتشار عفونت در بخش‌های مختلف جراحی و ... است که ضمن تسهیل در کاربری و کاهش هزینه‌های جانبی باعث عدم انتشار عفونت در محیط خواهد بود.
  با قرارگیری درون باتل های (جارها) ساکشن که از دیگر محصولات تولیدی مدیا طب تجهیز است، ضمن کاربری بسیار ساده در تعویض آن به هنگام استفاده از دستگاه ساکشن و عدم نیاز به نیروهای خدماتی جهت شستشو، محلول های ضد عفونی کننده و تجهیزات و لوازم مصرفی همچون شناور درب جار و ... و در نهایت کاهش هزینه تعمیرات و نگهداری ساکشن به لحاظ عیوبی همچون سرریز مایعات و نفوذ مایع درون دستگاه شده است.
از ویژگی‌های کیسه‌ تولیدی استفاده از پودرهای جاذب مایع درون کیسه است که مایع وارد شده در کیسه را به ژل جامد و غیر قابل نفوذ به خارج از کیسه تبدیل کرده و می‌توان به راحتی و با حمل ایمن جهت امحاء آن اقدام نمود.
وی در پایان افزود: اگر بخواهیم فقط به یک نکته ارزشمند دیگر این کیسه اشاره‌ای داشته باشیم، می‌توان با قاطعیت اعلام کرد که محصول تولید شده در داخل کشور که نمادی از خود باوری ایرانی است، توانسته است از ورود بی‌رویه محصولات مشابه خارجی و خروج ارز جلوگیری کند.
ضمناً محصولات تولیدی شرکت آوا طب سپاهان با برند تجاری MEDAVA از طریق شرکت مدیا طب تجهیز نماینده انحصاری فروش آن، به مشتریان عرضه می‌شود.

interview

 

منبع: ماهنامه تجهیزات پزشکی