سبد خرید خالی است

ما استفاده از کیسه‌های یکبار مصرف کنترل عفونت خود را توصیه می‌کنیم...

دستگاه‌های ساکشن در مدل‌های پیشرفته نیز با محدودیت‌هایی در استفاده و عوامل خطر آفرین روبرو هستند. محدودیت‌هایی مانند حجم ناکافی جار، زمان قابل توجه برای تعویض یا شستشوی جار و کنترل فیزیکی جارها توسط نیروی انسانی و عوامل خطر آفرینی مانند انسداد لوله‌های آن به دلیل سرریز مایعات و استفاده مکرر و چندباره از جارها و در پی آن احتمال نشر عفونت و انتقال عفونت در صورت عدم شستشوی دستی صحیح جار یا دستگاه آلوده و شاید مهم‌تر از همه مواردی که با تخلیه و دفع مایعات و ترشحات ساکشن شده جارها می‌تواند در اندازه‌ای بزرگ‌تر، بهداشت عمومی را نیز با خطر روبرو کند. فارغ از ابزارهای اولیه و دستی، در اتاق عمل تجهیزات پیشرفته‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد که می‌تواند عامل تهدید کننده‌ای برای بهداشت محیط، بیمار و حتی پزشکان و کارکنان باشد. استفاده از کیسه‌های یکبار مصرف ساکشن یکی از راهکارهای موثر در جلوگیری از انتقال و انتشار عفونت‌های بیمارستانی است.

اگرچه تعداد شرکت‌های وارد کننده این محصول طی چند سال اخیر به تعداد قابل توجهی افزایش یافته و شرکت‌هایی نیز در خصوص تولید آن تلاش‌های فراوان و علمی نموده‌اند و تا مراحلی نیز پیشرو بوده‌اند ولیکن نهایی‌سازی محصول ...

اگرچه تعداد شرکت‌های وارد کننده این محصول طی چند سال اخیر به تعداد قابل توجهی افزایش یافته و شرکت‌هایی نیز در خصوص تولید آن تلاش‌های فراوان و علمی نموده‌اند و تا مراحلی نیز پیشرو بوده‌اند ولیکن نهایی‌سازی محصول با قابلیت عرضه در بازار، صرفاً در محصولات شرکت مدیا طب تجهیز و با برند تجاری MEDIATEB صورت پذیرفته و می‌توان ضمن احترام به تمامی تلاشگران این حوزه، ادعا نمود که اولین تولید کننده محصول بومی در داخل کشور هستیم.